Open dag/avond

 

 

Welkom bij de Theo Thijssenschool.

De Theo Thijssenschool is de enige openbare school met zowel een vestiging in Hoogezand als in Sappemeer. Op onze school werken 9 meesters en 20 juffen. Middels deze website willen wij u een beeld geven van onze school. Deze informatie is bedoeld voor ouders die voor de keuze staan om een basisschool te kiezen voor hun kind(eren) en voor alle ouders wiens kind(eren) inmiddels naar de Theo Thijssenshool gaan. Mocht u op zoek zijn naar een leuke school voor uw kind, dan nodigen wij u van harte uit voor een rondleiding. Daarna hopen wij al uw vragen te beantwoorden. Het is natuurlijk leuk als u uw kind ook meeneemt.

Wij wensen u veel leesplezier toe. Voor nadere informatie kunt u ons altijd bellen op één van de locaties.

De directie.

Via de onderstaande link, kunt u het inspectierapport bekijken.
inspectierapport-theo-thijssenschool-april-2016

 


dia1